marketing oferta

Kreatywna agencja


Świadczymy usługi marketingowe oparte głównie na narzędziach dostępnych w sieci takich jak: performance i content marketing. Zapewniamy kompleksową obsługę firm, stowarzyszeń, fundacji oraz innowacyjnych projektów.


Nasz zespół składa się z doświadczonych, kreatywnych osób, które lubią swoją pracę i potrafią umiejętnie wykorzystać swoją wiedzę w działaniach promocyjnych.

Projektowanie logo

Wizualna identyfikacja marki jest podstawą w dzisiejszym świecie, dlatego zaprojektujemy dla Państwa znak graficzny, który będzie wyróżniać się spośród innych logotypów.

Tworzenie stron internetowych

Potrafimy odciąć się od obowiązujących standardów i stworzyć niezwykłą witrynę, która przyciągnie uwagę i wyróżni Państwa w cyfrowym świecie.

Redagowanie materiałów

Proponujemy Państwu przygotowywanie i publikowanie artykułów w branżowych periodykach, tematycznych serwisach internetowych, a także prowadzenie firmowego bloga.

Obsługa Social Media

Z pewnością wszyscy wiedzą, jak ważna jest aktywność w sieci, dlatego oferujemy wyspecjalizowane działania w zakresie tworzenia profili w mediach społecznościowych wraz z ich obsługą. Zapewnimy przygotowanie treści, grafiki, krótkich spotów reklamowych itp.

Przygotowywanie materiałów reklamowych

Oferowane przez nas materiały są ekologiczne i funkcjonalne (np. drewniane pamięci USB, papierowe notesy BIO itp.)

Budowaniem pozycji na rynku

Wraz z Państwem ustalimy cele, dobierzemy odpowiedni język komunikacji - wszystko po to, by wyróżniać się na tle konkurencji.