Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

U Nas znajdziesz pomoc grafików, informatyków, copywriterów. Dzięki nim powstają i funkcjonują zupełnie nowe marki produktu, usługi. Zapewniamy kompleksową usługę poprzez dobranie odpowiednich treści opisujących zalety danego produktu, usługi oraz stworzeniu ciekawej, zbieżnej z treścią tekstu grafiki Dzięki umiejętności dobrego zaprezentowania się, zostaniesz zauważony przez szersze grono odbiorców. Na życzenie klienta możemy również zaoferować doradztwo i pomoc w obsłudze, platform marketingowych, social mediów, blogów, etc.

Skontaktuj się z nami
ikona-wordpress

Strony oparte na Wordpress

Zależy Ci na tym aby strona internetowa była prosta w obsłudze? Ma przyciągać wzrok, być intuicyjna i tania w utrzymaniu? Twój wybór powinien paść na Wordpresa! Wybierzemy, bądź zmodyfikujemy szablon strony, który spełni Państwa oczekiwania, zainstalujemy wtyczki, zajmiemy się obsługą treści strony i jej optymalizacją.

ikona html

Strony statyczne (HTML, CSS, JS)

Prowadzisz dużą firmę, zależy Ci na tym aby twoja strona internetowa była twoją wizytówką w sieci. Masz już dość powielanych stron, standardowych szablonów itp. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy stronę, która spełni twoje oczekiwania.

ikona-3d

Strony z modelami 3D

Jeśli chcesz aby twoja strona była niebalnalna, nietuzinkowa, przyciagała wzrok każdego odwiedzającego i zapadła mu w pamięci - napisz do nas! Projektujemy i wdrażamy strony internetowe w stylu 3D.

Grafika do Social Media

Widziałeś na profilach społecznościowych posty z wykorzystaniem ciekawej grafiki? Chcesz aby twoja grafika wpadała w oko, była integralną częścią posta - jego zobrazowaniem? Nie zastanawiaj się - prześlij zdjęcie bądź przekaż Nam pomysł, a my zajmiemy się resztą!

Video marketing

Krótkie klipy video są obecnie bardzo popularną formą przyciągnięcia uwagi odbiorcy. Wiele badań pokazało, że użytkownicy po obejrzeniu kilkusekundowego klipu dużo chętniej odwiedzają naszą stronę, fanpage. Zaufaj Nam i wygraj wirtualną bitwę o klientów.

Infografiki

W jasny i czytelny sposób przedstawimy dane analityczne, wykresy czy tabele w obszarach Państwa zainteresowania.

Logo

Tożsamość wizualna jest dziś niezwykle ważna. Czy wiesz, że twój przyszły klient szybciej zapamięta logo twojej firmy niż jej nazwę? Zaufaj nam, a stworzymy dla Ciebie wizerunek niezapomnianej marki.

Wizytówki

Wiele osób twierdzi, że wychodzą z mody – nieprawda! Naszym zdaniem przenoszą się do internetu! Dlaczego nie możesz z nich całkowicie zrezygnować? Dzięki nim, w prosty sposób przedstawisz przyszłemu klientowi najważniejsze dane twojej firmy.

Ulotki

Wyobraź sobie, że jesteś jednym z wystawców na targach branżowych. Do twojego stanowiska podchodzą zainteresowane twoją firmą osoby – twoim zadaniem jest zatrzymać ich uwagę, zrobić dobre tzw. pierwsze wrażenie. Estetyka, czytelność i niski koszt produkcji ulotek czyni z nich świetne narzędzie promocji.

Gadżety reklamowe

Świetne i tanie sposoby na firmowy gift.

Wykonujemy pamięci USB w różnych kształtach, to bardzo praktyczny reklamowy gadżet. Technika produkcji pamięci masowych pozwala na zamknięcie małej karty z danymi w niemalże dowolnym kształcie. Gwarantujemy oryginalne podejście do sprawy!

Świetnym pomysłem do promocji są również Roll-upy. Wyobrażasz sobie stoisko na targach branżowych, prowadzonego live'a bez roll-up'a? My też nie! Zaprojektujemy i wykonamy reklamowe stojaki, które spełnią twoje oczekiwania.

Częstym wyborem naszych klientów są również ekologiczne notesy oraz breloki wykonane z materiałów pochodzenia biologicznego. Funkcjonalny i biodegradowalny gadżet. Najbardziej uniwersalny, niezobowiązujący upominek, który przyda się absolutnie każdemu. Logo, bądź nazwa twojej firmy będzie towarzyszyć uzytkownikowi w każdym miejscu i czasie.

greennovention brelok
greennovention maly notes
greennovention pendrive
greennovention duzy notes